в корзину

Корзина покупок
 

Апрамицина сульфат 50% (10 г)

Модель: Апрамицина сульфат 50%
Наявність: В наявності
17.94грн.

Апрамицина сульфат 50% (10 г)

Апраміцину сульфат 50%

 
Особливості

Стратегічний нетоксичний та нешкідливий антибіотик («препарат вибору») при лікуванні ентеритів бактерійного походження у молодняка (телят, поросят, ягнят, курчат та кролів).

Доступний та зручний при застосуванні з питною водою, а телятам і ягнятам - з молоком або замінником молока.Швидко забезпечує високу, ефективну антибактеріальну концентрацію в шлунково-кишковому тракті.

Попереджує формування резистентних штамів патогенних мікроорганізмів.

Опис

Порошок від світло-жовтого до коричнюватого кольору.

Склад

1 г препарату містить діючу речовину:

апраміцин сульфат - 500,0 мг.

Допоміжні речовини: мальтодекстрин.

Фармакологічні властивості

Апраміцин сульфат належить до антибіотиків групи аміноглікозидів і характеризується бактерицидною дією переважно відносно грамнегативних, а також деяких грампозитивних бактерій, в тому числі Escherichia coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Proteus spp., Bordetella bronchiseptica, Klebsiella spp., Shigella spp., Campylobacter spp., Brachyspira hyodysenteriae і деяких видів мікоплазм (Mycoplasma hyopneumoniae).

He активний відносно анаеробних мікроорганізмів.

Механізм антибактеріальної дії апраміцина обумовлений пригніченням синтезу білка мікроорганізмів шляхом незворотного зв'язування з 30S-субодиницею рибосом.

Застосування

Телята (до шеститижневого віку): лікування тварин, хворих на гастроентерити, що спричинені мікроорганізмами Escherichia coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp. та Proteus spp., чутливими до апраміцину.

Поросята (віком до 120 діб): лікування тварин, хворих на гастроентерити, дизентерію, набрякову хворобу, що спричинені мікроорганізмами Escherichia coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Proteus spp., Bordetella bronchiseptica, Campylobacter spp. та Brachyspira hyodysenteriae, чутливими до апраміцину.

Ягнята (до шеститижневого віку): лікування тварин, хворих на гастроентерити, що спричинені мікроорганізмами Escherichia coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp. та Proteus spp., чутливими до апраміцину.

Курчата-бройлери і ремонтний молодняк курей-несучок : лікування птиці при захворюваннях, що спричинені Escherichia coli, Klebsiella spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Staphylococcus spp. та Salmonella spp., чутливими до апраміцину.

Кролі: лікування тварин, хворих на мукоїдну ентеропатію та колібактеріоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до апраміцину.

Дозування

Перорально з питною водою, а телятам і ягнятам - з молоком або замінником молока 1 раз на добу впродовж 5-7 діб у дозах:

телята (до шеститижневого віку) - 40-80 мг препарату на кг маси тіла;

поросята (віком до 120 діб) - 15-25 мг препарату на кг маси тіла або 250-500 мг препарату на 1 л питної води;

ягнята (до шеститижневого віку) - 20 мг препарату на кг маси тіла;

ремонтний молодняк курей-несучок, курчата-бройлери - 50-100 мг препарату на кг маси тіла або 0,5-1 г препарату на 1 л води;

кролі -20-30 мг препарату на кг маси тіла або100-200 мг препарату на 1 л води.

Перед застосуванням визначену добову дозу Апраміцина сульфату 50% слід розчинити в 5-10-кратному об'ємі рідини (води, молока або замінника молока), додаючи її до препарату, дати розчину відстоятися 3-5 хвилин, знову перемішати і довести об'єм до необхідної кінцевої концентрації.

При використанні препарату з питною водою, дозу антибіотика рекомендується змішувати з третиною або половиною добового обсягу споживаної води. Розчин не можна готувати в іржавих металевих ємностях, так як іони заліза знижують активність антибіотика.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до апраміцину або інших аміноглікозидів. Не застосовувати одночасно з β-лактамними антибіотиками через зниження антибактеріальної активності та іншими аміноглікозидами з причини можливого посилення нефротоксичної дії.

Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких застосовують в їжу людям.

Застереження

Забій на м'ясо телят дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. М'ясо поросят, ягнят, кролів та курчат використовують без обмежень.

Форма випуску

Пакети або контейнери з полімерних матеріалів по 10,0; 50,0; 100,0 або 500,0 г.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 4 до 25°С.

Термін придатності - 2 роки.

Розчин препарату у воді повинен бути використаний протягом трьох діб, а розчин на молоці або заміннику молока - в день виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.