Механізм поглинання через лист та застосування добрив
Механізм поглинання через лист та застосування добрив

 

Механізм поглинання через лист та застосування добрив " РОСТОК "
 
      Рідкий стан та хелатна форма комплексних мікродобрив забезпечує швидке їх поглинання листковою пластинкою. Потрапивши на неї, мікроелементи дуже швидко проникають через стінку епідермісу і мембрану клітини. Пересуваючись в верхній епідерміс, мікроелементи швидко потрапляють в палісадний шар а потім і в губчастий де повністю засвоюються рослинною клітиною.
      Завдяки таким фізичним властивостям мікродобрив " РОСТОК " , як прилипаючі властивості (стійкість до змивання і випаровування), змочувальні (рівномірність покриття насіннєвого матеріалу і листкової пластинки) здійснюється швидкий прохід мікроелементів крізь кутикулярний шар епідермісу з подальшим 95 - 98 %  засвоєнням рослинною клітиною.
      Також слід відмітити, що мікродобрива " РОСТОК "мають у своєму складі амінокислоти , які забезпечують підвищення транспортування і засвоєння мікроелементів рослиною завдяки притаманній їм функції хелатуючого агента, що дозволяє покращити процес хелатизації мікродобрив. Важливе значення цих кислот полягає також у покращенні роботи продихів листкового апарату рослин.
Механізм поглинання через лист  Рідкий стан та хелатна форма комплексних мікродобрив забезпечує швидке їх поглинання листковою пластинкою. Потрапивши на неї, мікроелементи дуже швидко проникають через стінку епідермісу і мембрану клітини. Пересуваючись в верхній епідерміс, мікроелементи швидко потрапляють в палісадний шар а потім і в губчастий де повністю засвоюються рослинною клітиною. Завдяки таким фізичним властивостям мікродобрив "РОСТОК" , як прилипаючі властивості (стійкість до змивання і випаровування), змочувальні (рівномірність покриття насіннєвого матеріалу і листкової пластинки) здійснюється швидкий прохід мікроелементів крізь кутикулярний шар епідермісу з подальшим 95 - 98 %  засвоєнням рослинною клітиною. Також слід відмітити, що мікродобрива "РОСТОК"мають у своєму складі амінокислоти , які забезпечують підвищення транспортування і засвоєння мікроелементів ослиною завдяки притаманній їм функції хелатуючого агента, що дозволяє покращити процес хелатизації мікродобрив. Важливе значення цих кислот полягає також у покращенні роботи продихів листкового апарату рослин.
 
Продихи  - це клітинні структури , які контролюють водний  баланс рослини , споживання макро- , мікро елементів і газів. Їх відкриття контролюється зовнішніми факторами (світло, вологість, температура і концентрація солей пестицидів та агрохімікатів) і внутрішніми (концентрацією амінокислот, абсцизинової кислоти та ін.) . Треба відмітити, що при недостатній кількості освітлення , вологості , підвищеній концентрації солей ЗЗР  і добрив, а також високій температурі повітря - продихи закриваються, що призводить до зменшення активності фотоситезу , випаровування , поглинання і засвоєння мікроелементів. Амінокислоти - діють як осмотичний агент цитоплазми " охороняючих клітин" і сприяють відкриттю продихів, що забезпечує стабілізацію балансу метаболізму у рослинах.
 

 

АгроАптека © 2019. Все права защищены.