в корзину

Корзина покупок
 

Раундап Монсанто

Виробник: monsanto
Модель: Раундап Монсанто
Наявність: В наявності
320.00грн.

Раундап Монсанто

Раундап Монсанто - високотехнологічний концентрований системний гербіцид суцільної спектру дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур'янами в парах і до посіву культур.
 
Діюча речовина: гліфосат
 
Хімічна група: похідні фосфорної кислоти
Препаративна форма: водний розчин, що містить 540 г/л гліфосату
Упаковка: 1 х 20 л
Термін зберігання: не менше 5 -ти років
Клас небезпеки: 3
 
ПЕРЕВАГИ
  • Швидке проникнення в рослину і прояв симптомів його загибелі
  • Найбільша тривалість контролю бур'янів
  • Гнучкі норми витрати і можливість застосування в бакових сумішах з іншими гербіцидами
  • Самий надійний контроль злісних багаторічних бур'янів
  • Краща ефективність у широкому спектрі погодних умов і в умовах стресу
  • Надійна робота в широкому розманітті кліматичних і грунтових умов, висока волого- та дощестійкість
  • Висока концентрація дозволяє знизити витрати на утилізацію тари і транспортні витрати.
 
ПРИЗНАЧЕННЯ
 
Високотехнологічний концентрований системний гербіцид суцільної спектру дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур'янами в парах і до посіву культур. Володіє високими системними властивостями. Універсальний в застосуванні в сівозмінах з будь-яким періодом ротації , продукт позбавлений грунтового післядії .
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
 
Раундап Монсанто - це системний гербіцид суцільної дії. Гербіцид проникає через листя та інші зелені частини рослин, перерозподіляється по всій рослині, включаючи кореневу систему. Гліфосат блокує синтез незамінних ароматичних амінокислот у всіх органах рослини (листя, різоми, бульби, цибулини), що веде до загибелі всього рослини.
 
Період захисної дії
 
Багаторічні бур'яни - протягом усього вегетаційного періоду; однорічні - протягом 20 - 60 діб і більше (до повторної появи насіння).
 
ШВИДКІСТЬ ВПЛИВУ
 
Раундап Монсанто швидко проникає в листя рослин. Залежно від погодних умов, видового складу бур'янів і стадії їх розвитку в момент обприскування, видимий гербіцидний ефект проявляється на однорічних рослинах через 2 - 4 доби, багаторічних - 7 - 15. Повна загибель бур'янів настає через 30 діб і більше після обробки.
 
У спекотних і сухих умовах бур'яни сповільнюють обмін речовин для зниження рівня випаровування і  таким чином, зменшують здатність до поглинання і переміщення гербіциду всередині рослини. Нова спеціальна суміш поверхнево-активних речовин в гербіциду Раундап Монсанто збільшує поглинання гліфосату бур'янами через листя навіть у жорстких літніх умовах .
 
Фітотоксичність
 
Гербіцид суцільної дії ( до гліфосату немає стійких культур , крім трансгенних ) .
 
СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПЕСТИЦИДАМИ
 
Препарат сумісний в бакових сумішах з солями і ефірами 2,4 -Д, МЦПА, Дикамба та іншими гербіцидами. Перед застосуванням рекомендується перевірити суміш на сумісність.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОХОРОНІ КОРИСНИХ ОБ'ЄКТІВ Флора і фауна
 
Клас небезпеки для бджіл - 3 (малоопасен). Практично не токсичний для птахів, риб, дощових черв'яків і грунтових мікроорганізмів. Дозволено застосування пестициду в межах водоохоронної зони рибогосподарських водойм. При застосуванні слід дотримуватися такі екологічні регламенти: проводити обробку рослин при швидкості вітру до 4 - 5 м/с; прикордонно-захисна зона для бджіл - не менше 2 - 3 км; обмеження льоту бджіл - понад 3 - 24 годин.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
 
Гербіцид рекомендується застосовувати по активно вегетуючих бур'янах , який має розвинену листову поверхню , висотою 10-15 см.
 
Немає обмежень при обробітку культур у сівозміні після використання препарату, через 7 днів після обробки можна висівати будь-яку культуру.
 
Інтервал між обробкою і можливим випаданням опадів повинен бути не менше 2 годин.
 
Раундап Монсанто працює в широкому діапазоні позитивних температур - ефективність препарату знижується у випадках його застосування в період заморозків.
 
При високих денних температурах обприскування проводити в ранкові або вечірні години. При сильну засуху обробки рекомендується проводити з додаванням солей або ефірів 2,4 -Д або зовнішніх прилипачів.
 
Обприскування проводити за допомогою серійно випускаються штангових обприскувачів. Норма витрати робочої рідини для наземних обприскувачів 80 - 150 л/га, для ручних в ЛПГ - 58 л/100 м2.
 
Після закінчення робіт з препаратом ретельно промийте обприскуйте обладнання .
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.