в корзину

Корзина покупок
 

гербіцид НАРАПС

Виробник: Укравіт (Ukravit)
Модель: Гербицид НАРАПС
Наявність: В наявності
726.00грн.

гербіцид НАРАПС

 

НАРАПС - високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних (коренепаросткових) дводольних бур’янів. 

Діюча речовина. Клопіралід, 267 г/л + піклорам, 67 г/л. 
Препаративна форма. Водорозчинний концентрат. 
Хімічна група. Похідні піридину. 
Сумісність. Доцільно використовувати в бакових сумішах з препаратами інших хімічних груп, рідкими добривами, однак в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність. 

Механізм дії. Системна дія. Діючі речовини гербіциду проникають через листя і корені рослини і швидко мігрують до точок росту, зокрема в корені та кореневища, що дозволяє контролювати усі коренепаросткові бур’яни. 
Спектр дії. Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, вика посівна, волошка синя, гірчак почешуйний, рутка лікарська, жовтозілля звичайне, конюшина (види), мати-й-мачуха, нагідки звичайні, нетреба звичайна, осот (види), паслін чорний, петрушка звичайна, підмаренник чіпкий (висотою до 8 см), ромашка (види), соняшник самосіви. 
Середньочутливі: галінсога дрібноквіткова, кропива (види), гречка татарська, жабрій звичайний, зірочник середній, лобода біла, мак польовий, незабудка польова, фіалка польова, щириця запрокинута.

 

Культура Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки

Ріпак

 

0,3 - 0,35

 

Обприскування у фазу 2 - 4 справжніх листків

до фази появи квіткових бутонів у ріпаку

До відома споживача. Аналогічні препарати застосовують:

Гірчиця

 

0,3 - 0,35

 

Обприскування у фазу 2 - 4 справжніх листків

до фази появи квіткових бутонів у культури

 

Максимальна кількість обробок— 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється. 
Норма витрати робочого розчину —200 - 300 л/га. Обприскування доцільно проводити у фазу 2 - 4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку. Максимальна ефективність препарату досягається при застосуванні його в ранні фази розвитку бур’янів. При високій забур’яненості посівів осотами, гірчаком та при висоті рослин більше 15 см необхідно використовувати максимальну норму витрати препарату. Обприскування проводити при швидкості вітру не більше 3 - 4 м/с. 

Рекомендується застосовувати препарат при темпе-ратурі повітря від +8 до + 25 °С. Умовою ефективної дії препарату є відсутність опадів після внесення препарату протягом 2 годин. 

Токсичність. Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не рекомендуються. 

• Ефективне знищення підмаренника чіпкого висотою до 8 см, видів ромашки, осотів, лободи, щириці та волошок; 
• тривалий період захисної дії; 
• безпечність для ріпаку; 
• низька норма витрати. 

Упаковка. 5 л.

 

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.