в корзину

Корзина покупок
 

Фуміганти

Вид:
На сторінці:
Сортування:
фумігант Джин
Переваги: - миттєва дія проти шкідників усіх видів; - простий у застосуванні; - ефект..
300.00грн.
фумігант Селфос
Переваги: - препарат використовується на зерносховищах та елеваторах; - дає гарантію знищ..
300.00грн.

Фуміганти - хімічні препарати (пестициди) в газоподібній формі, що використовуються для знищення шкідників запасів способом фумігації. Для цього процесу використовують фумігатори, спеціальні прилади з нагрівальним елементом, який випаровує активну речовину. Пари фуміганта поширюються в повітрі і через дихальні шляхи потрапляють в організм комах або інших шкідників, отруюючи їх.

 

Фуміганти дозволяють боротися з особливо небезпечними комахами, а також з шкідниками, які знаходяться в недоступних місцях приміщень. При фумігації знищуються не тільки дорослі особини комах, але також личинки, лялечки і яйця.

 

Вибираючи ефективний препарат потрібно звернути увагу на такі фактори:

 

·         Токсичність. Більшість фумігантів досить шкідливі для здоров'я людини, при їх застосуванні, потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту.

 

·         Дія на тару і апарат для фумігації. Фуміганти є висококорозійними речовинами і можуть руйнувати стінки упакування, або приладів.

 

·         Продукти розкладу. Препарат повинен утворювати безпечні для здоров'я людини сполуки і не накопичуватися в рослинах.

 

Купити фуміганти

 

Інтернет магазин Агро Аптека пропонує вам купити якісні, сучасні фуміганти, які прекрасно себе зарекомендували і вважаються найбезпечнішими у використанні. У нас ви знайдете тільки кращі засоби захисту рослин за привабливими цінами та з можливістю кредитування. Доставка поштою по всій Україні.

"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.