в корзину

Корзина покупок
 

Адсорбенти

Вид:
На сторінці:
Сортування:
Біосорб 0,05-0,2 %, 1 кг
Безпека корму - один з найважливіших факторів, що забезпечують здоров'я і високу продуктивність т..
145.00грн.
Безпека корму - один з найважливіших факторів, що забезпечують здоров'я і високу продуктивність тварин і птахів. Одна з гострих проблем тваринництва і птахівництва - зараженість кормів мікотоксинами (продуктами метаболізму цвілевих грибів). Практично всі господарства і приватні подвір'я стикаються з даною проблемою. Вирішити дану проблему - здатні ефективні адсорбенти.
До першого покоління адсорбентів відносять мінеральні адсорбенти, діючою речовиною в яких є алюмосилікати, що входять до складу бентонітів, цеолітів. Такі адсорбенти відрізняються високою здатністю зв'язування "легких" токсинів, таких як: Афлатоксини, фумонізинів, Цераленони.
 
Здатність зв'язати і вивести з організму важкі мікотоксини у цих адсорбентів невисока. Введення в ці адсорбенти різних пробіотиків дещо покращує загальну картину благополуччя на фермі, а введення органічних кислот на попередження та усунення токсикозів та їх наслідки впливу не робить.
 
Адсорбенти першого покоління можуть використовуватися в раціонах тварин і птиці з невисоким рівнем забрудненості мікотоксинами. На практичному рівні адсорбенти першого покоління малоефективні, так негативний вплив токсинів вони здатні нейтралізувати лише при підвищених нормах введення. Однак, підвищення норм введення адсорбентів обов'язково призведе до зв'язування вітамінів і амінокислот, що негативно позначиться на корисності корми для тварин і птиці.
 
 
Адсорбенти другого покоління були отримані в результаті кислотного та / або ферментативного гідролізу рослинної сировини і дріжджових клітин. Ці адсорбенти, робочою речовиною яких є органополімери (суміш моно, оліго та інших полісахаридів, і гідрозний лігнін), відрізняються гарною сорбцией до всіх мікотоксинів. Виробництво таких адсорбентів вимагає великих енергетичних витрат, що призводить до їх високої вартості.
 
Третє покоління адсорбентів було вивчено і запущено у виробництво недавно. Ці адсорбенти складаються з двох частин: мінеральної, і меншою мірою - органічної. У мінеральну частину адсорбентів разом з алюмосиликатами в бентоніту і цеолітах входять водна форма діоксиду кремнію і карбонат кальцію.
"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.