в корзину

Корзина покупок
 

Підкислювачі

Вид:
На сторінці:
Сортування:
Кроноцид-Д,1 кг
Склад:  Залізо, цинк, марганець, мідь, кислота мурашина, кислота ортофосфорна, кислота о..
69.00грн.
Вже досить тривалий час у вирощуванні сільськогосподарських тварин (в основному свиней) і птахів фермери широко застосовують підкислювачі кормів. Що це таке і чому досвідчені господарі надають даним препаратам велике значення?
 
Підкислювачі кормів мають ряд неоціненних властивостей, позитивним чином впливають на якість з'їдається тваринами їжі, її засвоюваність, а відповідно, на підвищення забійної маси.
 
По-перше, з додаванням підкислювачів в кормі знижується рівень pH, а також знищується патогенна мікрофлора (salmonella, E. coli). Для цієї мети виробник вводить до складу препарату мурашину, оцтову і сорбінову кислоти.
 
По-друге, підкислювач харчових кормів слід розглядати як антигрибковий препарат, що сприяє профілактиці мікотоксинів, що дуже важливо особливо для молодняка. Поєднання бензойної, сорбінової і пропіонової кислот приносить тут кращий результат.
 
За допомогою підкислювачів кормів нормалізується робота шлунково-кишкового тракту тварин і птахів, а також забезпечується оптимальний розвиток ворсинок тонкого відділу кишечника, відбувається заселення корисної мікрофлори. За дані функції в препараті відповідають такі складові, як молочна, лимонна та масляна кислоти. Яблучна кислота допомагає кормів краще засвоюватися і, таким чином приносить максимальну користь здоров'ю тварини.
 
У підкислювачі кормів від компанії «Агрокапітал України» всі перераховані вище компоненти присутні, їх кількісний вміст чітко відображено на упаковці, тому наші клієнти можуть без побоювань купувати препарат, а в подальшому без перебільшень хвалитися високоякісним кінцевим продуктом у вигляді подвоєною забійної маси.
"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.