в корзину

Корзина покупок
 

Клозафен

Модель: Клозафен
Наявність: В наявності
38.10грн.

Клозафен

Опис

Таблетки голубого кольору плоскої  овальної  (масою 1 г) та   овально-продовгуватої (масою 5 та 10 г) форми з витисненим патентованим  логотипом підприємства на одній із сторін  та роздільною канавкою  на другій стороні.

Склад

1 г препарату містить діючі речовини:

оксиклозанід          – 375,0 мг;

фенбендазол           – 225,0 мг.

Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, кальцію стеарат, тальк, харчовий барвник.

Фармакологічні властивості

 Антигельмінтна дія  препарату відносно господарсько-значимих збудників трематодозів, нематодозів та цестодозів, а також інших   паразитів  великої рогатої худоби, овець, кіз, верблюдів та буйволів  зумовлена особливостями сумарної взаємодії його активно діючих   компонентів.

Оксиклозанід  проявляє широкий спектр протипаразитарної дії:  виражену трематодоцидну  дію на статевозрілі та личинкові форми Fasciola hepatica та  FgiganticaParamphistomum ichikawai, Liorchis scotiaeDicrocoelium lanceatum та Еurytrtmapancreaticum; цестоцидну у  відношенн  до Moniezia expansaMdenedeniAvitellina centripunctataStilesia globipunctataS.hepaticaThysaniezia giardiа, а також інсекто-лавроцидну дію на личинки Hipoderma bovisHlineatumOestrus ovisCrivelliasilenus та Cephalopina titilator.

Фенбендазол активний у відношенні до  статевозрілих  та личинкових форм нематод шлунково-кишкового тракту і легень, а також підсилює цестодоцидну та інсекто-лавроцидну дію оксиклозанілу.  Завдяки  овоцидній дії знижує зараженість пасовищ яйцями гельмінтів.

Оксиклозанід -  антигельмінтик  із групи саліціланілідів.   Пригнічуючи активність сукцинатдегідрогенази  та фумаратредуктази, порушує  окисне фосфорилювання  в мітохондріях клітин  та синтез  АТФ,    чим    спричиняє  погіршення  рухливості, порушення енергетичних процесів та  загибель  паразитів.

Фенбендазол – антигельмінтик  із групи бензімідазолів. Механізм його дії полягає в зв'язуванні структурного білка мікротрубочок (мікроканальців)  клітинного каркасу  - тубуліну.  Блокування  та  порушення  побудови  мікротрубочок  призводить до  гальмування  рухливості,  поділу  і секреторних процесів  у клітинах  паразитів, а також  поглинання глюкози, яка випадає у вигляді  запасів глікогену. Блокування роботи енергетичних  процесів призводить  до паралічу та загибелі  або  видалення  паразитів з організму тварин.

Оксиклозанід, після прийому в середину, повільно всмоктується, досягаючи  максимальної концентрації в крові у овець і великої рогатої худоби  через  24 години.    Майже повністю (> 99%)  зв'язується  з білками плазми крові,  метаболізується в печінці і в основному виводиться з організму через жовч  з  фекаліями (до 80%). Решта виводиться  з сечею і   менше  0,1%  з молоком. Період напіввиведення становить близько 7 днів.

Фенбендазол, після прийому в середину,  теж повільно всмоктується, а тому бажано, щоб  він якомога довше знаходився  в рубці. Метаболізується в печінці до його сульфоксидних похідних,  ідентичних з оксфендазолом  та  бензімідазолом. Оксфендазолні  похідні знову  можуть  повертатись в рубець, де  під дією бактерій трансформуються в  фенбендазол. Це збільшує біодоступність фенбендазолу в жуйних тварин. Із організму  в основному  виводиться з фекаліями.  У великої рогатої худоби та овець, через шість днів після перорального прийому близько 35%  заданого фенбендазолу виводиться в незміненому вигляді та близько 5%  у вигляді метаболітів. Невелика кількість метаболізованого  фенбендазолу  виводиться із сечею.  Виділення  фенбендазолу  у кіз  відбувається  в два рази швидше, ніж у овець.

Застосування

Для дегельмінтизації великої та дрібної рогатої худоби,  верблюдів і буйволів при інвазіях:

- трематодози (гострий і хронічний фасціольоз, дикроцеліоз, парамфістомідози, еуритрематоз);

- нематодози шлунково-кишкового тракту та легенів (гемонхоз, буностомоз, езофагостомоз, нематодіроз, остертагіоз, хабертіоз, кооперіоз, стронгілоїдоз, тріхостронгілез, тріхоцефальоз, неоаскаріоз, диктіокаульоз, протостронгільоз, мюллеріоз, цистокаульоз);

- цестодози (авітеліноз, монієзіоз, стилезіоз, тизанієзіоз);

- ентомози (гіподермоз, естроз, дерматобиоз, кривеліоз, цефалопіноз).  

Дозування

Таблетки задають тваринам одноразово  примусово на корінь язика ранком до годування в дозах:

велика рогата худоба, верблюди та буйволи - 1  таблетка  масою 5 г на 150-200 кг маси тіла  або 1 таблетка  масою   10 г на  300-400 кг маси тіла.

вівці та кози – 0,5 таблетки масою 1  г  на одну голову молодняку масою 10 - 20 кг, 1 таблетка масою 1  г  на  одну голову  масою 30-40 кг.

Допускається  індивідуальне   згодовування роздрібненої до порошку таблетки  з невеликою кількістю  зволоженого  комбікорму.

Протипоказання

Не рекомендується застосовувати хворим на інфекційні хвороби і виснаженим тваринам, самцям і самкам  під час парувального періоду та  самкам у перший місяць вагітності.

Застереження

Забій тварин на м’ясо дозволяється не раніше ніж  через 14 діб після останнього застосування препарату, молоко може бути використане   в харчових цілях не раніше ніж  через 2 доби після проведення  дегельмінтизації. У разі вимушеного забою тварин раніше встановленого терміну, м'ясо утилізують або  згодовують  непродуктивним  тваринам, залежно від висновку  лікаря ветеринарної медицини. Молоко отримане  раніше встановленого терміну можна випоювати молодняку тварин.

Форма випуску

Таблетки масою   1,0;  5,0 або 10,0 г.

Таблетки фасують у контурне чарункове упакування (блістер) з полімерного матеріалу з фольговою основою по 10 штук, або в пластикові контейнери по 10, 20, 50 або 100 штук. 

Зберігання

Сухе, темне місце при температурі від 2ºС до 25ºС.

Термін придатності

2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.