в корзину

Корзина покупок
 

Каліпсовет плюс

Модель: Калипсовет плюс
Наявність: Розпродане
245.88грн.

Каліпсовет плюс

Опис

Безбарвний прозорий розчин.

 

Склад

100 мл препарату містить діючу речовину:

кетаміну гідрохлориду, в перерахунку на кетаміну основи - 5,0 г.

 

Фармакологічні властивості

Препарат проявляє анальгетичну і наркозну дії. Міорелаксація після застосування препарату менше виражена. Після внутрішньовенного введення дія настає через 30-60 секунд, після внутрішньом'язового - через 3-10 хвилин і триває, в залежності від шляху введення, дози і виду тварини від 10 до 60 хвилин і більше. При внутрішньом'язовому введенні дія препарату довша, ніж при внутрішньовенному Препарат не пригнічує дихання і стимулює роботу серцево-судинної системи.

 

Застосування

Препарат застосовується для наркозу і загальної аналгезії при болісних втручаннях (огляд неспокійних тварин, катетеризація, скресання абсцесів, екстракція і чистка зубів і т. д.), хірургічних втручаннях (кастрація, оваріоектомія, косметичні операції, операції на органах грудної і черевної порожнин, інші оперативні втручання). При операціях на глотці, гортані, матці, органах грудної і черевної порожнин в окремих випадках може знадобитися застосування міорелаксантів. Препарат “Каліпсовет плюс” може застосовуватися самостійно, а також в комбінації з нейролептиками (ксилазин), з холінолітиками (атропіну сульфат).

Премедикація атропіном знижує ризик появи негативної дії препарату і підсилює його дію. Атропіну сульфат необхідно вводити за 10-15 хвилин до введення “Каліпсовету плюс”. Застосування з нейролептиками посилює і продовжує аналгезуючу і наркозну дію препарату. Допустиме поєднання в одному шприці “Каліпсовету плюс” і ксилазину (ромпуп, рометар, седацил). Спочатку необхідно набирати в шприц “Каліпсовет плюс”, а після цього - ксилазин. Змішування розчинів барбітуратів і “Каліпсовета плюс” призводить до утворення осаду. Препарат може застосовуватися при наркозі з іншими інгаляційними і неінгаляційними засобами для наркозу, а також міорелаксантами.

“Каліпсовет плюс” можна застосовуватися повторно у випадку передчасного виходу зі стану наркозу в дозі: 1/3 - 1/2 від вказаної.

 

Дозування

Можливе застосування в комбінації з ксилазином.

Види тварин та птиці

Дозування препарату зрозрахунку на 1 кг маси тіла

Спосіб введення

Проведення премедикації (атропіну сульфат)

Вівці, кози .

0,2-0,24 мл

Внутрішньовенно,

внутрішньом’язово

0,2-0,4 мг на 1 кг маси тіла

Свині

0,2 мл

Внутрішньовенно,

внутрішньом’язово

0,2-0,4 мг на 1 кг маси тіла

Собаки*

0,2 мл

Внутрішньом’язово

0,44 мг на 1 кг маси тіла

Коти

0,3-0,5 мл

Внутрішньом’язово

0,2 мг на 1 кг маси тіла

Птахи

0,5 мл

Внутрішньом’язово

 

 

 

 

            *-увага: суміш кетамін/ксилазин може індукувати серцеву аритмію, набряк легень, пригнічене дихання, тому цю комбінацію використовувати обережно.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату, гіпертензія, серцева і печінкова недостатність, аневризми артерій, геморагічний інсульт; не застосовувати у вигляді монотерапії при складних та довготривалих хірургічних втручаннях. Не застосовувати для коней.

 

Побічна дія

Можливе постійне відкривання очей під час наркозу, що вимагає зрошування роговиці для попередження її висихання. Іноді спостерігається підвищений тонус м’язів, тахікардія. Салівація, пригнічене дихання, у котів можуть виникати міоклінічні посіпування або клонічні судоми.

 

Застереження

Не призначають тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату. Оперативні втручання на глотці, гортані, органах грудної і черевної порожнин, коли вимагається повна міорелаксація. У цьому випадку необхідно додаткове застосування міорелаксантів. Засоби для наркозу, нейролептики, транквілізатори, аналгетики посилюють і подовжують дію препарату. Еуфілін в комбінації з “Каліпсоветом плюс” може викликати судоми.

 

Форма випуску

Ампули по 2, 5, 10 мл, флакони по 10, 20, 50 і 100 мл.

 

Зберігання

У заводській упаковці в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25°С.

Термін придатності -2 роки.

 

Тільки для ветеринарного застосування!

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :"АгроАптека" © 2016. Всі права захищені.